Assassins

Čtvrtá mise - Zabijáci

Úvod mise je čistě sledovací záležitost. Sledujte tedy vrahy až do panství, přičemž vás nesmí zahlédnout. Před panstvím se změní úkoly. Počkejte, až se stráže vykecaj a vydejte se na levou stranu, kde vstupte do věže naproti které je balkon, kudy vstoupíte do pokoje.

Zde uhaste oheň a vlezte do krbu, kde je páka. Tou si otevřete tajnou chodbu, kde se nachází první hledaný předmět. Je jím stříbrný pohrabáč. Vyjděte na chodbu a hned po levé straně po schodech dolů. Ramireze najdete až úplně dole ve sklepě čili musíte projít až co nejníže to jde. Ve sklepení počkejte až projde stráž, kterou omračte blackjackem a běžte k Ramirezovi. Pomalu se k němu připližte a taky ho klepněte obuškem. Nyní mu jako správný Jánošík vyberte jeho doupě. Sehnat zde 2000 ve zlatě a cennostech není problém. Ramirez byl asi velký tunelář.

Potom se dostaňte zpět na ulici. První možnost je přes hlavní bránu nebo lze utéct přes knihovnu a skočit z balkonu do kanalizace. Jestliže jste byli opatrní a žádný strážný vás neviděl, je mise ukončena, v opačném případě se změní úkoly a vy se musíte ještě proplížit městem plným stráží, kteří hledají vás jako zloděje co vykradl Ramireze. Musíte se dostat do čtvrti města označené na mapě jménem Home Turf.


Mise

Zbraně

Doplňky

Copyright © 2011 - 2012 Thief