Návod na hru Thief the dark project

První mise - Lord Bafford's Minor

První úkol je pro zloděje jednoduchý. Proniknout do sídla Lorda Bafforda a najít cenné žezlo. Jste na ulici před hlavní vstupní bránou panství. Samozřejmě že nepůjdete hlavním vchodem, ale najdete si cestu temnými kouty ulice. Vydejte se tedy uličkami města, dokud nenarazíte na poněkud opilého strážného. Nepozorovaně ho obejděte a přibližte se k němu zezadu. Na opasku má připevněn klíč, který si přivlastníte. Otevřít místnost za strážcem a skočit do studny. číst celý článek »


Druhá mise - Cragscleft Prison

Na začátku mise jste v zatopeném lomu. Musíte proplavat zatopenou chodbou. Prolézt nalevo od mrtvoly a pokračovat k vozíku s další mrtvolou. nezastavujte se, skočte do průrvy ve stěně a rychle vyskočte po skále až k průchodu s můstkem. Po římse na levé straně projděte až na druhou stranu k rozbořené lávce a vyskočte na výčnělek na levé straně. číst celý článek »


Třetí mise - Země mrtvých

Už na první pohled uvidíte, že tato mise bude plná mrtvol, ať už zcela tuhých nebo těch nepříjemnějších čili oživlých. Vyhněte se ležící mrtvole hned před vchodem a skočte na lano. Sešplhejte dolu, kde je jeden otravný zombie a seskočte, dokud ještě nejste úplně dole. Vydejte se do levého rohu místnosti a chodbičkami se dostanete k otvoru s lanem. Poté skočit do zatopené chodby. Vyplavete u dvou truhel, které však vybíráme z boku, jelikož to jsou pasti. Hledejte už od počátku poklady v různých truhlách. číst celý článek »


Čtvrtá mise - Zabijáci

Úvod mise je čistě sledovací záležitost. Sledujte tedy vrahy až do panství, přičemž vás nesmí zahlédnout. Před panstvím se změní úkoly. Počkejte, až se stráže vykecaj a vydejte se na levou stranu, kde vstupte do věže naproti které je balkon, kudy vstoupíte do pokoje. číst celý článek »


Pátá mise - Meč

Vstupte do sídla Constantina přes balkón na zahradě. Použijte k tomu šíp s lanem vystřelený do trámu nad balkónem. Seberte cennosti válející se po zemi nebo v truhlách a sejděte po žebříku ve vedlejší místnosti. Otevřete dveře vedoucí na chodbu a počkejte, až stráž bude odcházet směrem od vás. číst celý článek »


Šestá mise - Katedrála

Hned v prvních dveřích, které si otevřete paklíčem, naleznete v truhlách oslňující bombu a minu. Vyjděte z místnosti a běžte po ulici k dalším dveřím. Opět použijte k odemčení šperhák a po lávce vyběhněte nahoru. Zde je nápoj a nyní počkejte až projde zombie a uvolní se cesta. Skočte do otvoru v zemi a za rohem počkejte na další příšerku, kterou udolejte mečem. Jděte chodbou dále a prohledejte rohy místností, hlavně pak velké jeskyně, kde se nachází dost kořisti. číst celý článek »


Sedmá mise - Ztracené město

Nyní se vydáme hledat ztracené město a v něm kromě dalších věcí především talismany ohně a vody. Skočte do vody a vložte klíč do zámku na stěně pod vodou. Otevře se vám vchod do podzemí nebo chcete-li do Ztraceného města (Lost city). číst celý článek »


Osmá mise - V převlečení

Půjdete navštívit v převlečení chrám hammeritu a kromě klasického lupu musíte hlavně nalézt zbylé dva talismany a to talisman vzduchu a země. Kromě toho si vezmete i first hammer, který se nachází v pravé zadní místnosti v hlavním sálu s vchodem do přízemní části chrámu. číst celý článek »


Devátá mise - Návrat do katedrály

V této misi musíte získat oko z katedrály. Vložte talismany do soch a otevřou se vám hlavní dveře. Než se vydáte dál, máte dvě možnosti, jak tuto misi odehrát. Ta první je zkrácená a je to spíš taková finta. Pokud ji nepoužijete, bude mise poněkud zdlouhavější. Trik je v tom, že při otevření dveří si je zapřete nějakým předmětem, třeba lebkou nebo něčím jiným co najdete kolem. číst celý článek »


Desátá mise - Útěk

Posbírejte luk, obušek a pár šípů a vydejte se do chodby. Přikrčte se a pomalu dojděte na balkón, pod nímž hlídkují příšerky. Nejprve si vystřelte šíp s provazem na strop tak, aby bylo možné přeskočit z balkonu na provaz a potom z provazu do skrýše naproti. Než začnete skákat, musíte odlákat havěť pod vámi. číst celý článek »


Jedenáctá mise - Podivní přátelé

Vejděte do sídla hammeritů, které bylo napadeno. Musíte najít velekněze, ale ten, ani nikdo jiný z původních obyvatel zde již není. Posbírejte tedy vše, co najdete, hlavně šípy a pokračujte ke svatyni. Zde naleznete vchod do podzemí. číst celý článek »


Dvanáctá mise - Uvnitř Maw of Chaos

Vydejte se směrem dolů naproti všem potvorám, které neustále přicházejí. Musíte chodit mimo hlavní cestu v postranních chodbách, kde nalézáte plynové šípy. Došli jste k místu, kam jsou transportovány potvory. číst celý článek »


Mise

Zbraně

Doplňky

Copyright © 2011 - 2012 Thief