Vše o hře Thief the dark project

Tipy pro hraní

Jak už bylo zmíněno, hra má zcela jiné cíle než je tomu u klasických akčních her. Nepoužívají se zbraně pro zabíjení, i když v případě zombíků někdy musíte udělat vyjímku, avšak ti už jsou mrtví čili je pošlete tam, kde mají už dávno být.

Skákejte, šplhejte, skrývejte se ve stínu. Šetřete šípy jak to jen jde. Některé jde vytáhnout a použít znovu. Omráčené strážce uklízejte z dosahu ostatních strážců. Pokud je objeví, doběhnou pro další a začnou vás hledat. Odkliďte je na tmavé místo někam do rohu místnosti. V žádném případě neskákejte na pevné povrchy. Většinou tyto zvuky uslyší stráž. Pozor na stráže, které chodí na pochůzky v chodbách. Ačkoliv jste ve stínu, může se stát, že do vás narazí a to pak s vámi zatočí během chvilky.

Využívejte pokoje jako úkryt. Většinou do nich nikdo nechodí, ale není to vždy pravidlem a tak se občas stane, že vás nějaký sluha může překvapit. Opět platí skrývat se i v těchto místnostech ve stínu. Pokud potřebujete tmavé stanoviště, použijte vodní šípy k uhašení loučí. Používejte hojně krčení a plížení, které znatelně sníží možnost, že vás někdo spatří. Vyjímkou jsou zombíci. Ty zmetci vás prostě cítí a to i ve stínu. Pokud to jde, utečte před nimi, jsou pomalí a nemotorní.


Mise

Zbraně

Doplňky

Copyright © 2011 - 2012 Thief